Kurumsal

Hakkımızda
Proses kontrollerinde birçok yenilik ve ilklere imza atma arzusu ve çabasıyla 2013 yılında adından da anlaşıldığı gibi, dinamik, teknik bilgili ve tecrübeli kadrosuyla hidrolik, pnömatik ve otomasyonun da birleştiği birçok işle faaliyete başlamıştır. Sektörü çok iyi tanıyan hidrolik ve pnömatik konulardaki, birçok eksikliklerin üzerine giderek, bu tür sorunların çözümünü üreterek, yenilikçi ve ilkeli birçok markaları nezdinde bulunduran, hidrolik ve pnömatik malzemelerin ülke sanayisinin ihtiyaçları doğrultusunda öncelikli olarak mühendislik ve tasarım hizmetleri sunan firmamız gelişen ve gereksinimi duyulan ihtiyaçlara karşı sürekli olarak kendini yenilemektedir. Ülke sanayisinde hizmet etmekten, kalitesinden ve prensiplerinden taviz vermeden hidrolik ve pnömatik alanlarda hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Misyonumuz        Mühendislik alt yapısıyla hidrolik ve pnömatik konusunda her zaman ilkleri ve en iyiyi başarma ilkesiyle müsterilerimize hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet sunarak sektörde ilk sıraya çıkabilmektir.  
Vizyonumuz       Hidrolik ve pnömatik proje, imalat, servis ve bakım anlayışını sahip olduğu ürün portföyü ile birleştirerek dünya da hidrolik ve pnömatik konularında mühendislik, ithalat, ihracat başarısıyla hidrolik ve pnömatik sektöründe lider bir konuma ulaşmaktır.

 

 

 

TOP